Anja Diepen-Rutten, MSc
adviseur omgevingsrecht
anja.diepen@bro.nl
+31(0)6 148 793 94
 
      Annet Kusters
secretaresse
annet.kusters@bro.nl
+31(0)77 373 06 01
      Bas Rademacher, MSc
adviseur ruimtelijke ordening
bas.rademacher@bro.nl
+31(0)6 341 35 671
           
ir. Bas van Wetten
partner
bas.van.wetten@bro.nl
+31(0)6 113 787 72
 
      Bas Zelen, MSc
adviseur werklocaties en retail
bas.zelen@bro.nl
+31(0)6 143 025 83
 
      Bram Coenen, BSc
stedenbouwkundig ontwerper
bram.coenen@bro.nl
+31(0)6 148 793 96
 
           
ing. Corianne Verberne-van Dijk
senior adviseur milieu & ruimtelijke ordening
corianne.verberne@bro.nl
+31(0)6 341 356 72
 
      Daan Goos, MSc
adviseur retail
daan.goos@bro.nl
+31(0)6 150 253 43
 
      Daniëlle Bouwmans, MSc
adviseur retail
danielle.bouwmans@bro.nl
+31(0)6 148 793 72
 
           
Dennis van Mier, LLM
jurist / adviseur omgevingsrecht
dennis.van.mier@bro.nl
+31(0)6 143 025 84
      Elisa Hoogland, MSc
adviseur retail
elisa.hoogland@bro.nl
+31(0)6 148 793 98
 
      Eric Voets
controller
eric.voets@bro.nl
+31(0)6 113 787 74
 
           
drs. ing. Felix Wigman
directeur
felix.wigman@bro.nl
+31(0)6 150 253 58
 
      drs. Fons Ripken
directeur
fons.ripken@bro.nl
+31(0)6 150 253 51
 
      Frank Simons, MSc
adviseur retail en horeca
frank.simons@bro.nl
+31(0)6 148 770 80
           
Geri Wijnen, MSc
adviseur retail & stedelijke ontwikkeling
geri.wijnen@bro.nl
+31(0)6 148 770 74
 
      ir. Gijs van der Sman
stedenbouwkundige
gijs.van.der.sman@bro.nl
+31(0)6 148 793 59
 
      mr. Guy Kersten
directeur
guy.kersten@bro.nl
+31(0)6 150 253 45
 
           
Helma Vliegenthart
secretaresse
helma.vliegenthart@bro.nl
+31(0)411 850 400
 
      mr. Hiskia Lelieveld
jurist / senior adviseur omgevingsrecht
hiskia.lelieveld@bro.nl
+31(0)6 150 25 337
 
      Ilona van der Ven
secretaresse
ilona.van.der.ven@bro.nl
+31(0)411 850 400
 
           
drs. Jan Carel Jansen Venneboer
senior adviseur retail & leisure
jcjv@bro.nl
+31(0)6 150 253 41
 
      Janny van Empel
secretaresse
janny.van.empel@bro.nl
+31(0)411 850 400
      ir. Jasmijn van Tilburg
senior adviseur omgevingsrecht & ruimtelijke ordening
jasmijn.van.tilburg@bro.nl
+31(0)6 150 253 61
 
           
drs. Jochem Rietbergen
planoloog / senior adviseur ruimtelijke ordening & omgevingsrecht
jochem.rietbergen@bro.nl
+31(0)6 113 787 73
 
      Joost van der Aa, LLM
jurist / adviseur omgevingsrecht
joost.van.der.aa@bro.nl
+31(0)6 148 793 66
 
      Joris Vos, BSc
senior adviseur / stedenbouwkundig ontwerper
joris.vos@bro.nl
+31(0)6 148 793 77
 
           
Lisette Weijers, BSc
landschapsontwerper
lisette.weijers@bro.nl
+31(0)6 143 025 82
      Lotte Verhultst, MSc
adviseur duurzame gebiedsontwikkeling
lotte.verhulst@bro.nl
+31(0)6 143 025 81
 
      Lucas Niessing, MSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
lucas.niessing@bro.nl
+31(0)6 148 793 67
 
           
Luuk Vissers, BSc
stedenbouwkundig ontwerper
luuk.vissers@bro.nl
+31(0)6 148 793 90
 
      Maaike Verstijnen
secretaresse
maaike.verstijnen@bro.nl
+31(0)411 850 400
      ir. Marc Oosting
senior stedenbouwkundige
marc.oosting@bro.nl
+31(0)6 150 253 35
 
           
Marco van Dartel
medewerker administratie
marco.van.dartel@bro.nl
+31(0)6 148 770 81
 
      Martijn van de Schoot, MSc
ecoloog
martijn.van.de.schoot@bro.nl
+31(0)6 150 253 46
      Max Ottenheijm, BBA
adviseur duurzame gebiedsontwikkeling
max.ottenheijm@bro.nl
+31(0)6 143 025 85
 
           
Mijke de Jong
medewerker administratie / secretaresse
mijke.de.jong@bro.nl
+31(0)411 850 400
 
      Mirte van Dooren, MSc
adviseur / planoloog
mirte.van.dooren@bro.nl
+31(0)6 148 793 93
      Natascha Luijken, MSc
ecoloog
natascha.luijken@bro.nl
+31(0)6 148 793 71

 
           
drs. Nico van Hooijdonk
projectmanager strategische projecten
nico.van.hooijdonk@bro.nl
+31(0)6 150 253 40
 
      Nienke van Gerwen, MSc
senior adviseur retail & centrummanagement
nienke.van.gerwen@bro.nl
+31(0)6 215 781 61
 
      Nonja Vanhout
secretaresse
nonja.vanhout@bro.nl
+31(0)411 850 400
           
ir. Piet Zuidhof
stedenbouwkundige / partner
piet.zuidhof@bro.nl
+31(0)6 150 253 60
 
      mr. Reinder Osinga
jurist / partner
reinder.osinga@bro.nl
+31(0)6 341 356 78
 
      Renze van Och, MSc
landschapsarchitect
renze.van.och@bro.nl
+31(0)6 148 793 78
           
Rian Vermeulen, MSc
adviseur wonen & economie
rian.vermeulen@bro.nl
+31(0)6 538 013 07
 
      Richard Mollink
hoofd administratie
richard.mollink@bro.nl
+31(0)6 150 253 54
      Robin Feijten, MSc
adviseur ruimtelijke ordening
robin.feijten@bro.nl
+31(0)6 150 253 47
 
           
Robin van Lieshout, MSc
adviseur retail & smart cities
robin.van.lieshout@bro.nl
+31(0)6 148 793 76
      mr. Roeland Mathijsen
jurist / partner
roeland.mathijsen@bro.nl
+31(0)6 150 253 48
 
      Ronald de Mol, MSc
ecoloog
ronald.de.mol@bro.nl
+31(0)6 150 253 39
 
           
Ruud Tak, MSc
landschapsarchitect
ruud.tak@bro.nl
+31(0)6 148 793 91
 
      mr. Sadaf Sharifi
jurist / adviseur omgevingsrecht
sadaf.sharifi@bro.nl
+31(0)6 148 770 72
      Sigrid Vriens
communicatie & marketing
sigrid.vriens@bro.nl
+31(0)6 148 793 97
 
           
ing. Sjef van der Sterren
landschaps- en grafisch ontwerper
sjef.van.der.sterren@bro.nl
+31(0)6 150 818 87
      drs. Susanne de Geus
senior adviseur omgevingsrecht & gebiedsvisies
susanne.de.geus@bro.nl
+31(0)6 150 253 42
 
      Suzanne Driessen, MSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
suzanne.driessen@bro.nl
+31(0)6 148 770 73
 
           
Sven Robins, MSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
sven.robins@bro.nl
+31(0)6 143 025 87
      Tillie Vermaesen
secretaresse
tillie.vermaesen@bro.nl
+31(0)411 850 400
 
      Tim Schalkx, BSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
tim.schalkx@bro.nl
+31(0)6 148 793 92
 
           
drs. Tineke Brinkhorst
senior adviseur retail &  centrummanagement
tineke.brinkhorst@bro.nl
+31(0)6 14 87 93 69
 
      Tjing Au, LLM
jurist / adviseur omgevingsrecht
tjing.au@bro.nl
+31(0)6 148 793 75
      mr. Wanda Blommensteijn
jurist / senior adviseur omgevingsrecht
wanda.blommensteijn@bro.nl
+31(0)6 150 726 51
 
           
drs. Wim de Ruiter
jurist / senior adviseur omgevingsrecht & ruimtelijke ordening
wim.de.ruiter@bro.nl
+31(0)6 150 253 53
      Yvonne op 't Hoog
directiesecretaresse / HR
yvonne.op.t.hoog@bro.nl
+31(0)6 215 580 05
 
      mr. drs. Yvonne van Liebergen
jurist / senior adviseur omgevingsrecht & ruimtelijke ordening
yvonne.van.liebergen@bro.nl
+31(0)6 150 253 55