drs. Aiko Mein
senior adviseur retail
E aiko.mein@bro.nl
M 31(0)6 150 253 49
 
      Anja Diepen-Rutten, MSc
planoloog / adviseur omgevingsrecht
E anja.diepen@bro.nl
M +31(0)6 148 793 94
 
      Anne op 't Eijndt, BSc
adviseur retail
E anne.op.t.eijndt@bro.nl
M +31(0)6 143 025 81
           
Annet Kusters
secretaresse
E annet.kusters@bro.nl
T +31(0)77 373 06 01
 
      ir. Bas van Wetten
partner
E bas.van.wetten@bro.nl
M +31(0)6 113 787 72
 
      Bas Zelen, MSc
adviseur werklocaties en retail
E bas.zelen@bro.nl
M +31(0)6 143 025 83
 
           
drs. Bas Zonnenberg
planoloog / senior adviseur ruimtelijke ordening
E bas.zonnenberg@bro.nl
M +31(0)6 143 150 85
      Bram Coenen, BSc
stedenbouwkundig ontwerper
E bram.coenen@bro.nl
M +31(0)6 148 793 96
 
      ing. Corianne Verberne-van Dijk
senior adviseur milieu & ruimtelijke ordening
E corianne.verberne@bro.nl
M +31(0)6 341 356 72
 
           
Daniëlle Bouwmans, MSc
adviseur retail
E danielle.bouwmans@bro.nl
M +31(0)6 148 793 72
 
      Dennis van Mier, LLM
jurist / adviseur omgevingsrecht
E dennis.van.mier@bro.nl
M +31(0)6 143 025 84
 
      Elisa Hoogland, MSc
adviseur retail
E elisa.hoogland@bro.nl
M +31(0)6 148 793 98
 
           
Eric Voets
controller
E eric.voets@bro.nl
M +31(0)6 113 787 74
 
      mr. Eva Haverkorn van Rijsewijk
projectleider / senior jurist omgevingsrecht
E eva.haverkorn@bro.nl
M +31(0)6 148 793 73
 
      drs. ing. Felix Wigman
directeur
E felix.wigman@bro.nl
M +31(0)6 150 253 58
           
drs. Fons Ripken
directeur
E fons.ripken@bro.nl
M +31(0)6 150 253 51
      drs. Frank Janssen
planoloog / senior adviseur ruimtelijke ordening
E frank.janssen@bro.nl
M +31(0)6 150 253 37
 
      Geri Wijnen, MSc
adviseur retail & stedelijke ontwikkeling
E geri.wijnen@bro.nl
M +31(0)6 148 770 74
           
mr. Guy Kersten
directeur
E guy.kersten@bro.nl
M +31(0)6 150 253 45
 
      Helma Vliegenthart
secretaresse
E helma.vliegenthart@bro.nl
T +31(0)411 850 400
 
      Ilona van der Ven
secretaresse
E ilona.van.der.ven@bro.nl
T +31(0)411 850 400
 
           
drs. Jan Carel Jansen Venneboer
senior adviseur retail & leisure
E jcjv@bro.nl
M +31(0)6 150 253 41
 
      Janny van Empel
secretaresse
E janny.van.empel@bro.nl
T +31(0)411 850 400
 
      ir. Jasmijn van Tilburg
senior adviseur omgevingsrecht & ruimtelijke ordening
E jasmijn.van.tilburg@bro.nl
M +31(0)6 150 253 61
 
           
drs. Jochem Rietbergen
planoloog / senior adviseur ruimtelijke ordening & omgevingsrecht
E jochem.rietbergen@bro.nl
M +31(0)6 113 787 73
 
      Joost van der Aa, LLM
jurist / adviseur omgevingsrecht
E joost.van.der.aa@bro.nl
M +31(0)6 148 793 66
      Lucas Niessing, MSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
E lucas.niessing@bro.nl
M +31(0)6 148 793 67
 
           
Luuk Vissers, BSc
stedenbouwkundig ontwerper
E luuk.vissers@bro.nl
M +31(0)6 148 793 98
 
      Maaike Verstijnen
secretaresse
E maaike.verstijnen@bro.nl
T +31(0)411 850 400
      ir. Marc Oosting
senior stedenbouwkundige
E marc.oosting@bro.nl
M +31(0)6 150 253 35
 
           
Marcel Koen, BSc
ecoloog
E marcel.koen@bro.nl
M +31(0)6 150 253 39
 
      Marco van Dartel
medewerker administratie
E marco.van.dartel@bro.nl
M +31(0)6 148 770 81
      ing. Marijn Hartgerink
senior adviseur buitengebied
E marijn.hartgerink@bro.nl
M +31(0)6 148 793 89
           
Marjolein Dikmans, MSc
adviseur retail
E marjolein.dikmans@bro.nl
M +31(0)6 148 770 80
 
      ing. Marloes Timmers, MSc
planoloog / adviseur omgevingsrecht
E marloes.timmers@bro.nl
M +31(0)6 148 793 93
 
      Martijn van de Schoot, MSc
ecoloog
E martijn.van.de.schoot@bro.nl
M +31(0)6 150 253 46
           
ir. Michel Nelissen
stedenbouwkundige
E michel.nelissen@bro.nl
M +31 (0)6 148 793 77
 
      Mijke de Jong
medewerker administratie / secretaresse
E mijke.de.jong@bro.nl
T +31(0)411 850 400
 
      drs. Nico van Hooijdonk
projectmanager strategische projecten
E nico.van.hooijdonk@bro.nl
M +31(0)6 150 253 40
           
Nienke van Gerwen, MSc
senior adviseur retail & centrummanagement
E nienke.van.gerwen@bro.nl
M + 31(0)6 215 781 61
 
      Nonja Vanhout
secretaresse
E nonja.vanhout@bro.nl
T +31(0)411 850 400
      Noud van der Heijden, BSc
planoloog / adviseur omgevingsrecht
E noud.van.der.heijden@bro.nl
M +31(0)6 148 793 74
           
ir. Piet Zuidhof
stedenbouwkundige / partner
E piet.zuidhof@bro.nl
M +31(0)6 150 253 60
 
      ing. Sjef van der Sterren
landschaps- en grafisch ontwerper
E sjef.van.der.sterren@bro.nl
M +31(0)6 150 818 87
      mr. Reinder Osinga
jurist / partner
E reinder.osinga@bro.nl
M +31(0)6 341 356 78
           
Renze van Och, MSc
landschapsarchitect
E renze.van.och@bro.nl
M +31(0)6 148 793 78
 
      Rian Vermeulen, MSc
adviseur wonen & economie
E rian.vermeulen@bro.nl
M +31(0)6 538 013 07
 
      Richard Mollink
hoofd administratie
E richard.mollink@bro.nl
M +31(0)6 150 253 54
 
           
Robin van Lieshout, MSc
adviseur retail & smart cities
E robin.van.lieshout@bro.nl
M +31(0)6 148 793 76
 
      mr. Roeland Mathijsen
jurist / partner
E roeland.mathijsen@bro.nl
M +31(0)6 150 253 48
      Roos Hoedjes, BA
adviseur wonen & leisure
E roos.hoedjes@bro.nl
M +31(0)6 143 025 85
 
           
Ruud Tak, MSc
landschapsarchitect
E ruud.tak@bro.nl
M +31(0)6 148 793 91
 
      mr. Sadaf Sharifi
jurist / adviseur omgevingsrecht
E sadaf.sharifi@bro.nl
M +31(0)6 148 770 72
      Sigrid Vriens
communicatie & marketing
E sigrid.vriens@bro.nl
M +31(0)6 148 793 97
 
           
drs. Susanne de Geus
senior adviseur omgevingsrecht & gebiedsvisies
E susanne.de.geus@bro.nl
M +31(0)6 150 253 42
 
      Suzanne Driessen, MSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
E suzanne.driessen@bro.nl
M +31(0)6 148 770 73
 
      Sven Robins, MSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
E sven.robins@bro.nl
M +31(0)6 143 025 87
           
Tillie Vermaesen
secretaresse
E tillie.vermaesen@bro.nl
T +31(0)411 850 400
      Tim Schalkx, BSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
E tim.schalkx@bro.nl
M +31(0)6 148 793 92
 
      drs. Tineke Brinkhorst
senior adviseur retail &  centrummanagement
E tineke.brinkhorst@bro.nl
M +31(0)6 14 87 93 69
           
Tjing Au, LLM
jurist / adviseur omgevingsrecht
E tjing.au@bro.nl
M +31(0)6 148 793 75
 
      Valéry Voeten, BSc
stedenbouwkundig ontwerper
E valery.voeten@bro.nl
M +31(0)6 143 025 82
      mr. Wanda Blommensteijn
jurist / senior adviseur omgevingsrecht
E wanda.blommensteijn@bro.nl
M +31(0)6 150 726 51
 
             
drs. Wim de Ruiter
jurist / senior adviseur omgevingsrecht & ruimtelijke ordening
E wim.de.ruiter@bro.nl
M +31(0)6 150 253 53
 
      Yvonne op 't Hoog
directiesecretaresse / HR
E yvonne.op.t.hoog@bro.nl
M +31(0)6 215 580 05