Anja Diepen-Rutten, MSc
adviseur omgevingsrecht
anja.diepen@bro.nl
 
      Annet Kusters
secretaresse
annet.kusters@bro.nl
      ir. Bas van Wetten
directeur / manager Ontwerp
bas.van.wetten@bro.nl
           
Daan Goos, MSc
adviseur retail & gebiedsontwikkeling
daan.goos@bro.nl
 
      Bram Coenen, BSc
stedenbouwkundig ontwerper
bram.coenen@bro.nl
 
      ir. Chiem Jacobs
stedenbouwkundige
chiem.jacobs@bro.nl
 
           
ing. Corianne Verberne-van Dijk
senior adviseur milieu & ruimtelijke ordening
corianne.verberne@bro.nl
 
      Daniëlle Bouwmans, MSc
adviseur wonen & gebiedsvisies
danielle.bouwmans@bro.nl
      Duuk Adank, BSc
adviseur omgevingsrecht
duuk.adank@bro.nl
           
Eric Voets
controller
eric.voets@bro.nl
 
      drs. ing. Felix Wigman
directeur / manager Functies & Beleid
felix.wigman@bro.nl
 
      mr. Daan Eekers
adviseur omgevingsrecht
daan.eekers@bro.nl
           
Frank Simons, MSc
adviseur retail & centrumontwikkeling
frank.simons@bro.nl
 
      Christian Severijns
senior adviseur horeca & centrumontwikkeling
christian.severijns@bro.nl
      Eva Ballieux, MSc
adviseur omgevingsrecht
eva.ballieux@bro.nl
           
Helma Vliegenthart
secretaresse
helma.vliegenthart@bro.nl
 
      mr. Hiskia Lelieveld
jurist / senior adviseur omgevingsrecht
hiskia.lelieveld@bro.nl
 
      Ilona van der Ven
secretaresse
ilona.van.der.ven@bro.nl
 
           
Iris Blom, BSc
adviseur / landschapsontwerper
iris.blom@bro.nl
 
      Iris Moorrees, LLM
adviseur omgevingsrecht
iris.moorrees@bro.nl
 
      drs. Jan Carel Jansen Venneboer
senior adviseur horeca & leisure
jcjv@bro.nl
 
           
Jasper van Gompel, MSc
adviseur omgevingsrecht
jasper.van.gompel@bro.nl
 
      Kaj ten Brink, MSc
adviseur retail & leisure
kaj.ten.brink@bro.nl
      Sem Jochems, MSc
adviseur centrum- & gebiedsontwikkeling
sem.jochems@bro.nl
 
           
Jan Douwe Oegema, LLB
adviseur omgevingsrecht
jan.douwe.oegema@bro.nl
 
      Janny van Empel
secretaresse
janny.van.empel@bro.nl

 
      ir. Jasmijn van Tilburg
senior adviseur omgevingsrecht & ruimtelijke ordening
jasmijn.van.tilburg@bro.nl
 
           
Jay Erdkamp, MSc
adviseur omgevingsrecht
jay.erdkamp@bro.nl
 
      drs. Jochem Rietbergen
planoloog / senior adviseur ruimtelijke ordening & omgevingsrecht
jochem.rietbergen@bro.nl
 
      Joost van der Aa, LLM
jurist / senior adviseur omgevingsrecht
joost.van.der.aa@bro.nl
 
           
Joris Vos, BSc
senior adviseur / stedenbouwkundig ontwerper
joris.vos@bro.nl
 
      mr. Katja Burgman-Linssen
senior adviseur / jurist omgevingsrecht
katja.burgman@bro.nl
      Bart Pasmans, MSc
adviseur ruimtelijke ordening
bart.pasmans@bro.nl
           
Luuk Vissers, BSc
stedenbouwkundig ontwerper
luuk.vissers@bro.nl
 
      Maaike Verstijnen
secretaresse
maaike.verstijnen@bro.nl
      ir. Marc Oosting
senior stedenbouwkundige
marc.oosting@bro.nl
 
           
Marco van Dartel
medewerker administratie
marco.van.dartel@bro.nl
 
      Martijn van de Schoot, MSc
ecoloog
martijn.van.de.schoot@bro.nl
      Jaap van den Langenberg, MSc
adviseur gebiedsontwikkeling
jaap.van.den.langenberg@bro.nl
 
           
Laura van Kruijl, MSc
adviseur omgevingsrecht
laura.van.kruijl@bro.nl
 
      Mijke de Jong
medewerker administratie / secretaresse
mijke.de.jong@bro.nl
 
      Mirte van Dooren, MSc
adviseur / planoloog
mirte.van.dooren@bro.nl
           
Natascha Luijken, MSc
ecoloog
natascha.luijken@bro.nl
 
      Nonja Vanhout
secretaresse
nonja.vanhout@bro.nl
 
      Mark de Rooy, MSc
adviseur omgevingsrecht
mark.de.rooy@bro.nl
 
           
ir. Piet Zuidhof
senior adviseur omgevingsrecht & gebiedsontwikkeling
piet.zuidhof@bro.nl
 
      mr. Reinder Osinga
directeur / manager Omgevingsrecht
reinder.osinga@bro.nl
 
      Renze van Och, MSc
landschapsarchitect
renze.van.och@bro.nl
           
drs. Henry de Vaan
senior adviseur werklocaties & economie
henry.de.vaan@bro.nl
 
      Richard Mollink
hoofd administratie
richard.mollink@bro.nl
 
      Robin Feijten, MSc
adviseur ruimtelijke ordening
robin.feijten@bro.nl
           
Robin van Lieshout, MSc
senior adviseur retail & smart cities
robin.van.lieshout@bro.nl
 
      mr. Roeland Mathijsen
jurist / senior adviseur omgevingsrecht
roeland.mathijsen@bro.nl
 
      Ronald de Mol, MSc
ecoloog
ronald.de.mol@bro.nl
 
           
Ruud Griffioen, MSc
planoloog
ruud.griffioen@bro.nl

 
      Thijmen van Gompel, MSc                         
stedenbouwkundige
thijmen.van.gompel@bro.nl
 
      Tijmen van Etten, BSc
adviseur omgevingsrecht
tijmen.van.etten@bro.nl
           
Ruud Tak, MSc
landschapsarchitect
ruud.tak@bro.nl
 
      mr. Sadaf Sharifi
jurist / adviseur omgevingsrecht
sadaf.sharifi@bro.nl
      Sigrid Vriens
communicatie & marketing
sigrid.vriens@bro.nl
 
           
Rutger Koop, MSc
adviseur retail & smart cities
rutger.koop@bro.nl
 
      drs. Susanne de Geus
senior adviseur omgevingsrecht & gebiedsvisies
susanne.de.geus@bro.nl
 
      Tim Olieman, BSc
adviseur werklocaties & geodata
tim.olieman@bro.nl
 
             
Tim Schalkx, BSc
planoloog / adviseur ruimtelijke ordening
tim.schalkx@bro.nl
 
      Tom van Beurden, BSc
medewerker communicatie
tom.van.beurden@bro.nl

 
     
 
             

 
      Tjing Au, LLM
jurist / adviseur omgevingsrecht
tjing.au@bro.nl
 
      mr. Wanda Blommensteijn
jurist / senior adviseur omgevingsrecht
wanda.blommensteijn@bro.nl

 
           
drs. Wim de Ruiter
jurist / senior adviseur omgevingsrecht & ruimtelijke ordening
wim.de.ruiter@bro.nl
 
      Yvonne op 't Hoog
directiesecretaresse / HR
yvonne.op.t.hoog@bro.nl

 
      mr. drs. Yvonne van Liebergen
jurist / senior adviseur omgevingsrecht & ruimtelijke ordening
yvonne.van.liebergen@bro.nl