Wij zijn er van overtuigd dat er juist in een informele sfeer dwarsverbanden kunnen ontstaan tussen collega's, die een meerwaarde betekenen voor de onderlinge collegialiteit en samenwerking in multidisciplinaire projecten. Maar misschien nog wel belangrijker: je leert elkaar persoonlijk kennen.
Teambuilding
Iedere adviesgroep en vestiging in de regio, organiseert jaarlijks een activiteit waarbij centraal staat het op een informele manier kennis opdoen. Dit kan een eendaags bezoek aan een stad in de directe omgeving zijn, maar ook een meerdaags bezoek aan een buitenlandse stad.


Personeelsvereniging
Naast de vakgroep gerichte uitjes, hebben wij ook een actieve personeelsvereniging waar iedere medewerker automatisch lid van is. Zij organiseren diverse activiteiten gedurende het hele jaar zoals bijvoorbeeld een sportdag, maandborrels, zomer BBQ, Sinterklaasmiddag en natuurlijk het jaarlijkse personeelsfeest.


































